Dzień Misia

Nasz oddział przedszkolny po raz kolejny wziął czynny udział w obchodach Święta Pluszowego Misia. Nie od dziś wiadomo, że miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Dzieci poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach, a także uczestniczyły w zabawach ruchowych, konkursach, quizach i zgadywankach. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu i radości. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas. W przyszłym roku na pewno zaprosimy do przedszkola wszystkie najukochańsze misie, misiaczki, miśki, małe i duże, białe i brązowe i wspólnie będziemy uczyć się i bawić bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”