Kadra pedagogiczna

  1. Dyrekcja
    • Bus Danuta
    • Augustyniak Małgorzata
    • Miśkiewicz Renata
  2. Biologia
    • Strzelec Justyna
    • Grabowska Katarzyna
  3. Przyroda
    • Grabowska Katarzyna
    • Marta Miedzińska
  4. Chemia
    • Sokołowska Grażyna
    • Magdalena Ptaszek
  5. Fizyka
    • Bartków Elżbieta
  6. Historia, WOS
    • Gazdecka Goślinowska Magdalena
    • Guga Rafał
    • Myszka Wiesława
  7. Informatyka
    • Oleszczyszyn Czesław
    • Piwowarski Radosław
  8. Język angielski
    • Hołownia Karolina
    • Kaczerewska Andżelika
    • Kwiecień Izdebska Monika
    • Taczyńska Hanna
  9. Język niemiecki
    • Mikłaszewska Agnieszka
    • Stołecka Joanna
    • Zielińska Małgorzata
    • Kwok Paulina
  10. Język polski
    • Gryz Barbara
    • Klimas Magdalena
    • Morawiak Małgorzata
    • Sendyk Ewa
    • Woźniak Szymańska Iwona
    • Anna Szewczyk
  11. Matematyka
    • Adamczuk Gabriela
    • Bachtiak – Radka Emilia
    • Bartczak Eliza
    • Galus Kamila
    • Ptaszek Magdalena
    • Ewa Zalewska
    • Aneta Martynowicz
  12. Muzyka
    • Wioletta Serwin
    • Elżbieta Kokot
  13. Nauczanie przedszkolne
    • Andreatto Justyna
    • Hołowczyc Karolina
    • Jabłońska Paula
    • Pagaż Marta
    • Pomykała Agnieszka
  14. Nauczanie wczesnoszkolne
    • Gad Eliza
    • Cieciuch Julia
    • Goźlińska Anna
    • Greń Magda
    • Jakonis Anna
    • Lis Kinga
    • Masternak Wioletta
    • Matoszko Beata
    • Medyńska Sylwia
    • Niewiem Marta
    • Norko Joanna
    • Pietrasz – Golisowicz Anna
    • Piwowarska Jolanta
    • Rujner Magdalena
    • Szewczyk Alicja
    • Przybył-Konopka Anita
    • Nowak Magdalena
    • Faściszewska Katarzyna
  15. Nauczyciele wspomagający
    • Cieciuch Agata
    • Jackowska Dagmara
    • Kot Irena
    • Majewska Jolanta
    • Purtak Joanna
    • Wróbel Justyna
    • Tonn Justyna
    • Surudo Pamela
  16. Plastyka
    • Stasiak Elżbieta
  17. Religia
    • Bączkiewicz Dorota
    • Gągolińska Beata
    • Gierek Katarzyna
    • Łapyr Tadeusz
  18. Technika
    • Kokot Elżbieta
  19. Wychowanie fizyczne
    • Gniazdowski Grzegorz
    • Galus Kamila
    • Hasse Małgorzata
    • Pawłowska Anna
    • Pawłowski Piotr
    • Stefańska Małgorzata
    • Żołnowski Dariusz
  20. Wychowanie do życia w rodzinie
    • Tomczyk Janina
  21. Nauczyciele świetlicy
    • Magdziarz Małgorzata
    • Wysokińska Małgorzata
    • Kuligowska Renata
    • Lewandowska Monika
    • Walewska Izabela
    • Ciepła Katarzyna
  22. Nauczyciele biblioteki
    • Kadzik Magdalena
    • Zarębska Agnieszka
  23. Pedagodzy
    • Miedzińska Marta
    • Romanowska Anna
    • Urbańska Anna
  24. Psycholog
    • Dzika Aleksandra
  25. Specjaliści
    • Kaczmarek Agnieszka – terapeuta SI
    • Wojciechowska Aleksandra – terapia pedagogiczna
    • Krakowska Katarzyna – logopeda
    • Granda Ewa – surdopedagog