Pomoc psychologiczno – pedagogiczna

Nasza szkoła to miejsce, gdzie mogą Państwo liczyć na profesjonalną pomoc psychologiczno-pedagogiczną udzielaną przez specjalistów zatrudnionych w placówce. Każdego roku podejmujemy szereg działań, aby uczniowie czuli się w szkole dobrze i bezpiecznie, a w razie potrzeby zawsze mogli otrzymać wsparcie. Szczególnie teraz, kiedy po dłuższej nieobecności dzieci i młodzież wróciły do szkół, uważność na emocje i potrzeby młodych ludzi są niezmiernie istotne. Korzystanie z pomocy psychologiczno-pedagogiczna w szkole jest dobrowolne i nieodpłatne. Udzielana jest ona uczniom przede wszystkim w trakcie bieżącej pracy z nimi.

  Zachęcamy do kontaktu po przez dziennik elektroniczny ze wszystkimi specjalistami pracującymi w naszej szkole.  Jeśli zajdzie potrzeba spotkania w trakcie zajęć edukacyjnych, bardzo prosimy o kontakt po przez E-dziennik.

Nr gabinetu

Nr wewnętrzny telefonu

(91-885-46-22)

Aleksandra Dzika

Psycholog 17

6

Renata Miśkiewicz

Pedagog 9

3

Alina Konecka

Pedagog 9

3

Natalia Gadowska

Doradca zawodowy 20

7

Katarzyna Krakowska

Neurologopeda 51

Julia Cieciuch

Logopeda 51

Aleksandra Wojciechowska

Terapeuta pedagogiczny 87

Agnieszka Kaczmarek

Terapeuta SI Gabinet SI

(poziom -1, skrzydło E)