Cztery złote medale w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W czwartek 10 października odbył się Finał Powiatowy w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Do rywalizacji w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej stanęły nasze cztery reprezentacje. To były rewelacyjne zawody dla naszych zawodniczek i zawodników. Tytuły Mistrzów Powiatu złote medale i awans do ścisłego finału województwa wywalczyły wszystkie cztery sztafety – Gratulacje!
Drużyny dziewcząt poprowadziła Anna Pawłowska, a drużyny chłopców Piotr Pawłowski.
W ramach Igrzysk Dzieci dziewczęta pobiegły w składzie: Milena Droździel 6G, Alicja Czyleko 6G, Julia Grzegorska 6G, Aleksandra Karbowska 6G,
Oliwia Mizińska 6G, Lisiecka Gabriela 6G, Natalia Wójcik 6G. Chłopcy: Olaf Koczan 6D, Bartosz Bodnar 5F, Marcel Ragan 5F, Karol Bilicki 6F, Szymon Prokowski 6F, Kamil Pokorski 6G.
W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej dziewczęta pobiegły w składzie: Nikola Bartocha 7B, Maja Golisowicz 7B, Wiktoria Grzegorska 7B, Martyna Andrych 8A, Nela Nadolska 8D, Victoria Zarzycka 8D, Chłopcy: Maciej Kwiecień-Izdebski 7D, Filip Plis 7D, Jakub Serwin 7D, Franciszek Zamolski 7E, Krzysztof Zieliński 8A, Filip Rozworski 8C.