Chłopcy również z awansem do Mistrzostw Powiatu

Dzień po rozgrywkach dziewcząt o awans do Mistrzostw Powiatu w Unihokeju powalczyli chłopcy. W środę 30 października, również w Chwarstnicy, spotkały się drużyny z pięciu szkół: SP Chwarstnica, SP Kołbacz, SP Widuchowa, SP nr 2 Gryfino i SP nr 3 Gryfino. Chłopcy zagrali bardzo uważnie w obronie i nie przegrali żadnego meczu, wygrywając jeden. To wystarczyło na zajęcie drugiego miejsca premiowanego awansem do Mistrzostw Powiatu – Gratulacje!
Drużyna pod opieką Dariusza Żołnowskiego zagrała w składzie: Jakub Buckowski 6E, Wiktor Dul 6E, Wojciech Osiński 6E, Igor Bułgajewski 6C, Kacper Mularczyk 6A, Hubert Ochocki 6C, Maciej Wójcik 6C.
Kilka zdjęć z zawodów.
Wyniki meczów:
SP nr 3 – SP Widuchowa 1:1
SP nr 3 – SP Chwarstnica 1:1
SP nr 3 – SP Kołbacz 1:0
SP nr 3 – SP nr 2 Gryfino 1:1