Dwa srebrne medale w piłce ręcznej

W piątek 10 stycznia odbył się Finał Powiatowy Igrzysk Dzieci w Piłce Ręcznej. W kategorii dziewcząt jak i chłopców w zawodach wzięły udział cztery najlepsze zespoły powiatu gryfińskiego. Obie nasze drużyny zaczęły bardzo dobrze. Pierwsze mecze o awans do ścisłego finału wygrane. Dziewczęta zagrały z zawodniczkami z Cedyni. Mecz był bardzo wyrównany, jednak to my schodzimy z parkietu z jedną bramką przewagi (3:2). Chłopcy w swoim meczu pokazali, że potrafią już wiele. Wygrana z SP nr 1 z Gryfina 10:4. W meczu o złote medale zarówno dziewczęta jak i chłopcy musieli uznać lepszą dyspozycję przeciwników. Dziewczęta przegrały z Chojną 2:9, a chłopcy z SP Banie 1:7. Mimo przegranych w ścisłym finale bardzo nas cieszy fakt, że to kolejna gra zespołowa, w której zdobywamy medale Mistrzostw Powiatu. Tym razem są to dwa srebrne – Gratulacje!
Drużynę chłopców poprowadził Grzegorz Gniazdowski, a dziewcząt Dariusz Żołnowski.
Składy reprezentacji:
Dziewczęta: Nikola Hasse 6D, Julia Pasik 6E, Veronika Engeler 6D, Kalina Klimczak 6C, Aleksandra Sowa 6E, Zuzanna Sołtysiak 6E, Weronika Małolepsza 6C, Zuzanna Wojdyła 6F, Katarzyna Szuster 6B, Zofia Mędzin 6E.
Chłopcy: Michał Smug 5D, Franciszek Galus 5A, Jan Sochacki 7A, Jakub Buckowski 6E, Witold Zabłocki 5B, Piotr Modrzejewski 6F, Jakub Kakuła 4A, Franciszek Konopnicki 6F, Tomasz Masternak 6A.