sp3

Informacja dyrektora

Szanowni Rodzice,

zajęcia lekcyjne zawieszone są do 25 marca 2020 r.

Czas bez lekcji nie powinien być równoznaczny z zaniechaniem nauki.
Dlatego nauczyciele będą przesyłali Państwa dzieciom materiały do samodzielnej pracy.

Proszę zachęcać swoje pociechy do korzystania z nich, a także do lektury ciekawych książek, a także prasy. Warto obejrzeć wraz z dzieckiem filmy, programy, które poruszają ważne tematy; polecamy też gry planszowe, które są świetną rozrywką dla całej rodziny.

Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny – polecamy i zachęcamy do skorzystania.

Szanowni Państwo,

bardzo proszę o stosowanie się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego, a także o zachowania, które będą służyły bezpieczeństwu nas wszystkich.

Danuta Joanna Bus