APEL DO ÓSMOKLASISTÓW!

Drodzy Uczniowie,
wczoraj otrzymaliście od nas informację o PRÓBNYM EGZAMINIE ÓSMOKLASISTY.
Proszę przeczytajcie ją kolejny raz bardzo uważnie.
W kolejne dni egzaminu wstańcie odpowiednio wcześnie, zjedzcie śniadanie i o godz. 9.00.przystąpcie do rozwiązywania zadań.
Nie wiemy jak technicznie będą skonstruowane arkusze egzaminacyjne, ale być może będzie potrzebny Wasz PESEL (przygotujcie go).
Pamiętajcie, aby 1 kwietnia (środa) podczas egzaminu z języka obcego nowożytnego wybrać ten język, który zadeklarowaliście.
Częścią tego egzaminu  będą zadania na rozumienie ze słuchu – do nich będzie nagrany materiał w formacie mp3; zatem niezbędne będą głośniki.
Pamiętajcie, jest to próbny egzamin, jednak jego wyniki są bardzo istotne. Pozwolą one Waszym nauczycielom, określić obszary, które należy uzupełnić przed właściwym egzaminem. Dlatego potraktujcie tę próbę poważnie.Powodzenia!
wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 3
im. Noblistów Polskich w Gryfinie