Złoto i srebro w Mistrzostwach Powiatu.

W poniedziałek 24 maja odbył się Finał Powiatowy w Drużynowym Czwórboju Lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Dzieci. Jako szkoła wypadliśmy bardzo dobrze, Mistrzostwo i Wicemistrzostwo Powiatu to doskonały wynik.
4-bój lekkoatletyczny jak sama nazwa wskazuje składa się z czterech konkurencji: bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową i bieg na dłuższym dystansie dla dziewcząt jest to 600m, a dla chłopców 1000m. Wyniki każdej zawodniczki (zawodnika) z wszystkich konkurencji jest przeliczany na punkty i dodawany. Suma tych punktów składa się na wynik całej drużyny. A ten końcowy wynik dla naszej szkoły jest świetny – Złoto i srebro w Mistrzostwach Powiatu – BRAWO!
Mistrzowie Powiatu pod opieką Anny Pawłowskiej wystąpili w składzie: Maciej Kisielica 7F, Mateusz Minkwitz 6C, Kamil Minkwitz 6C, Mariusz Podsiadły 6E, Krzysztof Chojnacki 6E, Igor Stołecki 6F.
Wicemistrzynie powalczyły o srebrne medale pod opieką Małgorzaty Stefańskiej w składzie: Nikola Hasse 7D, Katarzyna Szuster 7B, Veronika Engeler 7D, Zuzanna Wojdyła 7F, Antonina Adadyńska 7D, Sylwia Kaliciak 6E, Gabrysia Greń 7D.