Złoto i Srebro w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej

W środę 29 września rozpoczęła się rywalizacja w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Tradycyjnie na otwarcie roku sportowego odbyły się zawody w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej. Reprezentacje szkół powiatu gryfińskiego walczyły o tytuł Mistrza Powiatu. Są to zawody drużynowe, w których każdy zawodnik, zawodniczka startując w swojej konkurencji „pracuje” na punkty dla zespołu. Występ naszych dziewcząt był bardzo udany. Obroniony Tytuł Mistrzyń Powiatu i złote medale – tak zaczynamy międzyszkolną rywalizację sportową – Wielkie Gratulacje!
Dziewczęta poprowadziła do zwycięstwa Anna Pawłowska. Dobrze też spisali się chłopcy zajmując drugie miejsce, a więc Tytuł Wicemistrzów Powiatu! Srebrni medaliści startowali pod opieką Piotra Pawłowskiego. Oczywiście również Gratulacje!
Skład naszych „złotek” :
Katarzyna Szuster 8B, Maja Kryształowicz 8C, Kalina Klimczak 8C, Daria Szachnowska 8C, Antonina Adadyńska 8D, Veronika Engeler 8D, Gabriela Greń 8D, Nikola Hasse 8D, Antonia Górecka 8E, Zofia Mędzin 8E, Julia Pasik 8E, Aleksandra Sowa 8E, Michalina Olechnowska 8F, Zuzanna Wojdyła 8F.

Srebrni medaliści wystartowali w składzie: Jakub Buckowski 8E, Wiktor Dul 8E, Jacek Wodzyński 8E, Gracjan Leśniarek 8E, Kacper Mularczyk 8A, Vadym Nykytiuk 8A, Maciej Kisielica 8F, Adrian Lorenc 8D, Franciszek Galus 7A, Mateusz Minkwitz 7C.