Trzy złote medale i jeden srebrny – to rezultat rewelacyjnego występu naszych lekkoatletek i lekkoatletów w Mistrzostwach Powiatu!

We wtorek 12 października odbył się Finał Powiatowy w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Do rywalizacji w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej stanęły nasze cztery reprezentacje – dwie dziewcząt oraz dwie chłopców. Wszystkie cztery drużyny odniosły wspaniały sukces zdobywając trzy złote medale i jeden srebrny – Gratulacje! Po raz pierwszy, w biegach sztafetowych, nasze zawodniczki i zawodnicy wywalczyli, aż trzy tytuły Mistrzów Powiatu oraz jeden Tytuł Wicemistrzyń Powiatu – Świetne rozpoczęcie rywalizacji sportowej w powiecie!
Opiekunami reprezentacji były: Anna Pawłowska i Małgorzata Stefańska oraz Piotr Pawłowski.
W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (roczniki 2007 i 2008):
Mistrzynie Powiatu pobiegły w składzie: Aleksandra Sowa 8E, Antonia Górecka 8E, Nikola Hasse 8D, Veronika Engeler 8D, Julia Pasik 8E, Kalina Klimczak 8C, Zuzanna Wojdyła 8F, Katarzyna Szuster 8B, Antonina Adadyńska 8D, Marta Krasowska 8D.
Mistrzowie Powiatu pobiegli w składzie: Jakub Buckowski 8E, Jacek Wodzyński 8E, Wiktor Dul 8E, Alan Szustak 8B, Maciej Kisielica 8F, Vadym Nykytiuk 8A, Mateusz Minkwitz 7C, Aleks Jamróz 7A.
W ramach Igrzysk Dzieci (roczniki 2009 i młodsi):
Mistrzowie Powiatu pobiegli w składzie:

Mariusz Podsiadły 7E, Krzysztof Chojnacki 7E, Filip Plis 4D, Jakub Lewandowski 5E, Krzysztof Zieliński 5A, Karol Wasilewski 7F, Igor Stołecki 7F, Mikołaj Rosiak 7F.
Wicemistrzynie Powiatu pobiegły w składzie:
Liwia Babińska 7E, Sylwia Kaliciak 6E, Marta Burdzy 5C, Martyna Andrych 5A, Alicja Otto 4C, Nikola Bartocha 4B, Maja Golisowicz 4B, Helena Górecka 4E, Lena Wierzbowska 4E.