Młodsi piłkarze nożni z awansem do Mistrzostw Powiatu

We wtorek 26 października odbyły się Eliminacje Rejonowe do Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Do zawodów zgłosiły się reprezentacje z czterech szkół: SP nr 1 Gryfino, SP nr 2 Gryfino, SP nr 3 Gryfino, i SP Widuchowa. Turniej rozegrany został systemem „każdy z każdym”. Chłopcy rozegrali świetny turniej wygrywając wszystkie mecze. Te zwycięstwa dały oczywiście awans do Mistrzostw Powiatu – Gratulacje i trzymamy kciuki!
Reprezentacja pod opieką Piotra Pawłowskiego zagrała w składzie:
Dawid Pietraszewski 7B, Mariusz Podsiadły 7E, Miłosz Korczyński 7E, Igor Stołecki 7F, Wiktor Kowalski 5E, Mikołaj Kowalski 5E, Jakub Lewandowski 5E, Emilian Pieniążek 5E, Patryk Gólcz 4C, Filip Plis 4D.
Wyniki meczów:
SP nr 3 Gryfino – SP nr 1 Gryfino 2 : 1
SP nr 3 Gryfino – SP nr 2 Gryfino 6 : 0
SP nr 3 Gryfino – SP Widuchowa 8 : 0