Informacja na temat powrotu do szkoły po feriach zimowych

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,
Powoli zbliża się koniec ferii zimowych.

Organizacja zajęć szkolnych, która nastąpi po feriach, będzie odbywała się następująco:

• Od 14 lutego uczniowie klas I, II, III i IV – będą mieli zajęcia lekcyjne w trybie stacjonarnym.
  • Uczniowie klas V, VI, VII i VIII od 14 lutego do 18 lutego będą mieli zajęcia lekcyjne w trybie zdalnym.
  • Od 21 lutego uczniowie wszystkich oddziałów lekcje będą mieli w trybie stacjonarnym (w budynku szkoły).

W związku z pracami remontowymi trwającymi na dachu sali gimnastycznej, sala gimnastyczna i boiska małe (czerwone i zielone) są wyłączone z użytkowania, można korzystać z dużego boiska.

Od 14 lutego dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniowie klas I, II i III mogą wchodzić i wychodzić od ul. Jana Pawła II, (uwaga: przejście wzdłuż sali gimnastycznej jest zamknięte!).

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,
Gdy prace na dachu sali gimnastycznej zostaną zakończone i otrzymamy zgodę Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego na korzystanie z całego obiektu sportowego, informację o tym niezwłocznie przekażemy.
Obecna sytuacja jest bardzo trudna dla całej społeczności szkolnej. Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich, bardzo proszę o stosowanie się do obowiązujących uregulowań.

Danuta Joanna Bus