Dwa srebrne medale w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej.

W środę 23 lutego w gryfińskiej hali sportowej odbył się Finał Powiatowy Igrzysk Dzieci w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. Dziewczęta uległy zawodniczkom z gryfińskiej „Jedynki” w setach 1:2. Mimo przegranej nasze siatkarki zajęły drugie miejsce zdobywając srebrne medale i Tytuł Wicemistrzyń Powiatu – Brawo! Na tym samy miejscu zawody zakończyli chłopcy. Po przegranej z reprezentacją szkoły z Morynia nasi siatkarze również odebrali srebrne medale – Gratulacje!
Skład reprezentacji dziewcząt: Gabriela Paszkiewicz 7F, Martyna Andrych 5A, Liwia Babińska 7E, Hanna Cieśla 5E, Natalia Grzech 7E, Zofia Mastalska 7F, Oliwia Pierzyńska 5E, Amelia Wiśniewska 7F, Julia Wiśniewska 7F.
Skład reprezentacji chłopców: Krzysztof Chojnacki 7E, Szymon Fojut 7E, Miłosz Korczyński 7E, Mateusz Olechnowski 7E, Mariusz Podsiadły 7E, Igor Stołecki 7F, Karol Wasilewski 7F, Igor Polofan 6A.
Drużynę dziewcząt prowadziła Małgorzata Hasse, a drużynę chłopców Dariusz Żołnowski.