Brązowy medal siatkarzy w Mistrzostwach Powiatu

W poniedziałek 7 marca odbył się Finał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców. W turnieju wzięło udział pięć zespołów: SP Widuchowa, SP Mieszkowice, SP nr 1 Gryfino, SP nr 2 Gryfino i nasza SP nr 3 Gryfino. Zawody rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”. Wszystkie cztery mecze naszych siatkarzy były dość wyrównane. Chłopcy odnieśli dwa zwycięstwa i dwie porażki. Te wyniki wystarczyły na najniższy stopień podium. Trzecie miejsce w powiecie i brązowe medale – Gratulacje!
Skład reprezentacji: WIKTOR DUL 8E, JACEK WODZYŃSKI 8E, WOJCIECH OSIŃSKI 8E, MIŁOSZ WRÓBEL 8E, BORYS ZIEMSKI 8F, KACPER MULARCZYK 8A, VADYM NYKYTIUK 8A. Drużynę poprowadził Dariusz Żołnowski.
Wyniki meczów:
SP nr 3 Gryfino – SP Mieszkowice 2:0
SP nr 3 Gryfino – SP Widuchowa 0:2
SP nr 3 Gryfino – SP nr 2 Gryfino 2:1
SP nr 3 Gryfino – SP nr 1 Gryfino 0:2