Młodzi koszykarze również ze złotymi medalami w Mistrzostwach Powiatu

W środę 9 marca w ramach międzyszkolnych rozgrywek Igrzysk Dzieci odbył się Finał Mistrzostw Powiatu w Koszykówce Chłopców. W turnieju wzięły udział trzy zespoły. Były to reprezentacje: SP nr 2 Chojna, SP Moryń i SP nr 3 Gryfino. Zawody odbyły się systemem „każdy z każdym”. Pierwszy mecz po dość wyrównanej walce wygrany z drużyną SP nr 2 z Chojny. W drugim spotkaniu z reprezentacją z Morynia duża lepsza skuteczność przyniosła wysoką wygraną.
Tytuł Mistrza Powiatu – złote medale i awans do Ćwierćfinałów Mistrzostw Województwa – Gratulacje!
Skład reprezentacji: Krzysztof Chojnacki 7E, Mariusz Podsiadły 7E, Mateusz Olechnowski 7E, Miłosz Korczyński 7E, Szymon Fojut 7E, Igor Stołecki 7F, Karol Wasilewski 7F, Denis Wach 6A, Jakub Kakuła 6A, Stanisław Kadłubek 5A, Wiktor Kowalski 5E, Filip Lewandowski 5E, Jakub Lewandowski 5E. Drużynę poprowadził Dariusz Żołnowski.
Wyniki meczów:
SP nr 3 Gryfino – SP nr 2 Chojna 14 : 10
SP nr 3 Gryfino – SP Moryń 22 : 3