Awans koszykarzy do Mistrzostw Powiatu

W poniedziałek 14 marca odbyły się Eliminacje Rejonowe do Mistrzostw Powiatu w Koszykówce Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do rozgrywek zgłosiło się siedem drużyn. W związku z tym konieczne było przeprowadzenie eliminacji rejonowych. W naszej grupie zagrały wszystkie gryfińskie szkoły: SP nr 1, SP nr 2 i SP nr 3. Pierwszy mecz z ,,Jedynką” to świetny początek i później pełna kontrola spotkania dała wysoką wygraną. W drugim meczu z SP nr 2 nasi koszykarze nie mogli sobie poradzić z bardzo dobrą i agresywną obroną rywali, co niestety przyniosło przegraną. Mimo to chłopcy uzyskali awans z drugiego miejsca do Mistrzostw Powiatu.
Skład reprezentacji: Aleks Jamróz 7A, Jakub Buckowski 8E, Kacper Mularczyk 8A, Wiktor Dul 8E, Miłosz Wróbel 8E, Wojciech Osiński 8E, Jacek Wodzyński 8E, Jacek Maćkowiak 8B, Maksymilian Wawerek 8F, Ziemski Borys 8F.
Drużynę przygotował i poprowadził Piotr Pawłowski.
Wyniki meczów:
SP nr 3 Gryfino – SP nr 1 Gryfino 54 : 13