Sukces dwóch drużyn piłkarek ręcznych.

W środę 23 marca dwie nasze reprezentacje dziewcząt: rocznik 2009 i młodsze oraz rocznik 2007 i 2008 wyjechały do Dębna na turniej decydujący o awansie do półfinałów województwa czyli do grona ośmiu najlepszych drużyn w województwie zachodniopomorskim. W tych zawodach prawo startu mają mistrzowie pięciu powiatów: szczecińskiego, polickiego, myśliborskiego, pyrzyckiego i gryfińskiego. W Dębnie turniej odbył się nieprzypadkowo – piłka ręczna dziewcząt jest tam na wysokim poziomie tak jak u nas koszykówka. Nasze młodsze zawodniczki pokazały jednak charakter i walczyły bardzo ambitnie. To jednak nie wystarczyło na świetnie grający zespół gospodyń. Mimo przegranego meczu z reprezentacją SP nr 3 z Dębna nasza drużyna uzyskała awans do dalszych rozgrywek z drugiego miejsca – Gratulacje! Starsze piłkarki ręczne zagrały dwa mecze. W spotkaniu, również z SP nr 3 z Dębna, musiały uznać lepsze wyszkolenie rywalek – przegrana dość wysoka. W drugim meczu, decydującym o awansie z drugiego miejsca, spotkały się z dziewczętami z SP Kłodzino z powiatu pyrzyckiego. Po bardzo zaciętej walce – pierwsza połowa przegrana 2:4 – w drugiej rozsądna gra w obronie i lepsza skuteczność w końcówce dała wygraną 7:6. Awans do najlepszej ósemki województwa – Gratulacje! Dwie drużyny w półfinale województwa w piłce ręcznej dziewcząt to niespodziewany sukces naszej szkoły!

Skład reprezentacji rocznika 2009 i młodsze: Agata Przybysz 7E, Liwia Babińska 7E, Julia Juzyszyn 7E, Sylwia Kaliciak 7E, Amelia Kozieł 7E, Hanna Grabowska 7E, Zofia Szymańska 7B, Gabriela Paszkiewicz 7F, Hanna Cieśla 5E.

Dziewczęta zagrały pod opieką Piotra Pawłowskiego.

Skład starszej drużyny roczniki 2007 i 2008: Nikola Hasse 8D, Antonia Górecka 8E, Zofia Mędzin 8E, Katarzyna Szuster 8B, Sandra Gwiazda 8C, Kalina Klimczak 8C, Veronica Engeler 8D, Gabriela Greń 8D, Zuzanna Wojdyła 8F. Dziewczęta zagrały pod opieką Dariusz Żołnowskiego.