Dwa siódme miejsca w Finałach Mistrzostw Województwa w Piłce Ręcznej Dziewcząt

W czwartek 7 kwietnia dwie nasze reprezentacje dziewcząt: rocznik 2009 i młodsze oraz rocznik 2007 i 2008 ponownie wyjechały do Dębna na turniej półfinałowy Mistrzostw Województwa. Tym razem musieliśmy uznać doskonałe wyszkolenie rywalek trenujących w klubach sportowych piłkę ręczną. Nasze drużyny przegrały swoje mecze z reprezentacjami Dobrzan i Koszalina. Mimo tych porażek z zespołami grającymi w lidze zachodniopomorskiej to jest sukces naszej szkoły. Ponieważ obie reprezentacje zostały sklasyfikowane na siódmym miejscu w województwie! Gratulacje dla dziewcząt, które zaszły w rozgrywkach szkolnych tak daleko.
Skład reprezentacji, które zagrały pod opieką Dariusza Żołnowskiego:
Skład starszej drużyny roczniki 2007 i 2008:
Katarzyna Szuster 8B, Nikola Hasse 8D, Gabriela Greń 8D, Zofia Mędzin 8E, Kalina Klimczak 8C, Aleksandra Sowa 8E, Antonia Górecka 8E, Zuzanna Wojdyła 8F, Veronica Engeler 8D, Sandra Gwiazda 8C.
Rocznik 2009 i młodsze:
Gabriela Paszkiewicz 7F, Zofia Szymańska 7B, Hanna Grabowska 7E, Liwia Babińska 7E, Hanna Cieśla 5E, Sylwia Kaliciak 7E, Agata Przybysz 7E, Zofia Mastalska 7F, Julia Juzyszyn 7E, Amelia Kozieł 7E.