Koszykarze z kolejnym sukcesem dla naszej szkoły!

Poniedziałek 25 kwietnia to kolejny dobry dzień dla sportu w naszej szkole. Tym razem nasi koszykarze zapisali się w bardzo pozytywny sposób w ,,księdze sukcesów sportowych”. Reprezentacja chłopców wzięła udział w Półfinałowym Turnieju Mistrzostw Województwa w Szkole Podstawowej nr 3 w Stargardzie. Szkole, w której są klasy sportowe specjalizujące się od dawna w koszykówce chłopców. Nasza reprezentacja rozegrała dwa mecze. Niestety oba przegrane. Mimo tych porażek nie mamy czego się wstydzić. Chłopcy zagrali wspaniałe spotkania. Ambicja i wola walki z dużo lepszymi trenującymi w klubie ,,zawodowcami” wyglądała bardzo dobrze. Chłopcy postawili dość wysokie wymagania dla rywali nie oddając pola walki w łatwy sposób. Wielkie gratulacje za ambitną walkę do końca. Po przegranych meczach z SP nr 10 Koszalin i SP nr 3 Stargard nasza reprezentacja została sklasyfikowana na 5 miejscu w województwie zachodniopomorskim. To doskonały wynik dla drużyny nie trenującej koszykówkę, a jedynie zdobywającej swoje umiejętności na lekcjach Wychowania Fizycznego i zajęcia rekreacyjnych w SKS.
Skład reprezentacji: Aleks Jamróz 7A, Jakub Buckowski 8E, Borys Ziemski 8F, Jacek Wodzyński 8E, Miłosz Wróbel 8E, Kacper Mularczyk 8A, Wojciech Osiński 8E, Maksymilian Wawerek 8F, Wiktor Dul 8E, Jacek Maćkowiak 8B.
Drużynę przygotował i poprowadził Piotr Pawłowski.