Czwarte miejsce w Finale Mistrzostw Województwa w Koszykówce Dziewcząt!

W czwartek 19 maja nasze młode koszykarki wzięły udział w Turnieju Finałowym Mistrzostw Województwa. Jak wcześniej informowaliśmy już sam awans do najlepszej czwórki województwa zachodniopomorskiego to historyczny sukces naszych młodych zawodniczek! W turnieju wzięły udział szkoły prowadzące od lat klasy sportowe w koszykówce: SP nr 16 Szczecin, SP nr 10 Koszalin i SP nr 56 Szczecin. Dziewczęta zagrały dwa mecze – jednak oba przegrane. Mimo tych porażek nasze koszykarki mogą cieszyć się z osiągniętego sukcesu. Droga do finału przecież nie była łatwa. Trzeba było przejść aż cztery szczeble rozgrywek: od Eliminacji Rejonowych, później Mistrzostwa Powiatu, następnie Ćwierćfinał i Półfinał Województwa.
Ta drużyna zapisała się bardzo pozytywnie w historii sportowej naszej szkoły – Wielkie brawa i GRATULACJE!
Skład: Gabriela Paszkiewicz 7F, Hanna Grabowska 7E, Julia Juzyszyn 7E, Laura Rembecka 7A, Liwia Babińska 7E, Agata Przybysz 7E, Zofia Mastalska 7F, Amelia Wiśniewska 7F, Julia Wiśniewska 7F, Amelia Damięcka 6A, Nikola Klimas 6A, Martyna Andrych 5A, Emilia Mumot 5C.
Drużynę przygotował i poprowadził Dariusz Żołnowski.