Dwa srebra w Mistrzostwach Województwa w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych

We wtorek 7 czerwca w Goleniowie odbył się Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych. W gronie najlepszych zawodników województwa zachodniopomorskiego znalazła się piątka naszych dziewcząt i czterech chłopców. Dzięki świetnej i ambitnej postawie powiększyliśmy konto medalowe naszej szkoły o kolejne dwa srebrne medale. Michalina Olechnowska (8F) w skoku wzwyż wywalczyła srebrny medal. Ten sam kolor zdobyła Katarzyna Szuster (8B) w biegu na 300 m. Nikola Hasse (8D) w pchnięciu kulą zajęła 6 miejsce, Tomasz Masternak (8A) w pchnięciu kulą zajął 8 miejsce. Wystartowali jeszcze, poprawiając swoje rekordy życiowe: Maciej Kisielica (8F) w biegu na 1000 m, Jakub Buckowki (8E) w skoku w dal, Jacek Wodzyński (8E) w biegu na 100 m, oraz sztafeta 4x100m w składzie Katarzyna Szuster, Nikola Hasse, Michalina Olechnowska, Zuzanna Garus (8A), oraz Antonina Adadyńska (8D).
Gratulacja dla wszystkich reprezentantów!
Drużynę poprowadziły Anna Pawłowska i Małgorzata Stefańska.