Rodzice i nauczyciele razem dla dzieci!

10 czerwca w naszej szkole miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Tego dnia odbył się spektakl pt. „Księżniczka na ziarnku grochu”. Cóż takiego było wyjątkowego w tym spektaklu, a no to że został on przygotowany przez naszych nauczycieli i rodziców. Przed aktorami stało nie małe wyzwanie, ponieważ musieli zagrać swoje przedstawienie, aż osiem razy tego dnia, tak aby każdy uczeń mógł podziwiać ich twórczość.

Wielkie brawa dla naszych odważnych aktorów: Król-Rafał Guga, Królowa – Magdalena Ptaszek, Książę – Hubert Andrych, Księżniczka Pirlipatka – Emilia Maciocha-Gnap, Księżniczka Srebrna Chmurka – Justyna Strzelec, Księżniczka Marcepanu – Jolanta Cirkosz, Księżniczka Hulajnóżka – Joanna Cichała, Księżniczka Wędrowniczka – Aleksandra Misiuna, Księżniczka Pięciu Sosen – Sylwia Wojsznarowicz, Panny Służebne – Monika Janiak, Izabela Samul, Ochmistrz – Radek Kadłubek, Blazen – Paweł Dolata, Reżyseria – Anna Romanowska