Certyfikat „Wzorowej Placówki”

„Motylki” i „ Biedronki” już po raz drugi wzięły udział w projekcie edukacyjnym „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury”. W ramach projektu „Motylki” zrealizowały pięć modułów: „Czytamy razem”, „Kodujemy razem z Małym Misiem”, „Opowiem wam o Polsce”, „Misiowe rady na pozytywne myślenie”, oraz „Misiowy bajarz”. „Biedronki” także włączyły się w realizację zadań proponowanych przez Misiową Mamę. W ich grupie przeprowadzono moduły „Czytamy razem” oraz „Opowiem wam o Polsce”. Podczas zajęć  z Małym Misiem dzieci rozwijały swoje kompetencje czytelnicze, ćwiczyły umiejętności logicznego myślenia,  poszerzały swoją wiedzę na temat historii naszego kraju, a także utrwalały znajomość symboli narodowych. Wykonanie zadań i zabaw proponowanych przez Misiową Mamę sprawiło dzieciom dużo radości i zadowolenia. Zwieńczeniem projektu jest uzyskanie przez naszą szkołę CERTYFIKATU WZOROWEJ PLACÓWKI.

Wychowawcy grup