Cztery medale Mistrzostw Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

W czwartek 13 października odbył się Finał Powiatowy w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Do rywalizacji w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej stanęły nasze cztery reprezentacje.

Wszystkie drużyny zaliczyły rewelacyjne występy zdobywając dwa złote i dwa srebrne medale – Gratulacje!

Tytuły Mistrzów Powiatu i awans do ścisłego finału województwa wywalczyły młodsze dziewczęta i starsi chłopcy. Wicemistrzostwo Powiatu ,,wybiegała” drużyna młodszych chłopców i starszych dziewcząt. Dziewczęta z rocznika 2010 i młodsze przygotowała Małgorzata Stefańska, a reprezentację chłopców Anna Pawłowska. Starsze dziewczęta pobiegły pod opieką Anny Pawłowskiej, a chłopców z rocznika 2008 i 2009 poprowadził Piotr Pawłowski.

Mistrzynie Powiatu pobiegły w składzie:

Milena Droździel 4G, Hanna Janicka 4G, Oliwia Mizińska 4F, Nikola Bartocha 5B, Maja Golisowicz 5B, Alicja Otto 5C, Helena Górecka 5E, Martyna Andrych 6A, Jagoda Podworska 7A.

Mistrzowie Powiatu: Aleks Jamróz 8A, Kamil Minkwitz 8C, Mateusz Minkwitz 8C, Maciej Kowalewski 8D, Mikołaj Rosiak 8F, Igor Stołecki 8F, Karol Wasilewski 8F, Kacper Stromidło 7A.

Wicemistrzynie Powiatu: Oliwia Gralińska 8A, Lena Szumska 8A, Liwia Babińska 8E, Julia Juzyszyn 8E, Sylwia Kaliciak 8E, Zofia Mastalska 8F, Lena Wilk 8F, Amelia Wiśniewska 8F, Julia Wiśniewska 8F.

Wicemistrzowie Powiatu: Kamil Pokorski 4G, Filip Plis 5D, Krzysztof Zieliński 6A Marco Bianchi 6E, Wiktor Kowalski 6E, Jakub Lewandowski 6E, Emil Pieniążek 6E, Franciszek Zamolski 6E.