Wysokie miejsca lekkoatletek i lekkoatletów w Mistrzostwach Województwa

W czwartek 20 października dwie nasze reprezentacje wzięły udział w Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Reprezentacja dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci (rocznik 2010 i młodsze) uplasowała się na wysokim szóstym miejscu. Starsi chłopcy, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, pobiegli bardzo ambitnie zajmując ósme miejsce.
Dziewczęta pobiegły w składzie:
Milena Droździel 4G, Oliwia Mizińska 4F, Nikola Bartocha 5B, Maja Golisowicz 5B, Alicja Otto 5C, Helena Górecka 5E, Martyna Andrych 6A, Oliwia Pierzyńska 6E, Jagoda Podworska 7A.
Chłopcy pobiegli w składzie:
Artur Baraniecki 8C, Mateusz Minkwitz 8C, Maciej Kowalewski 8D, Kacper Adadyński 8F, Mikołaj Rosiak 8F, Igor Stołecki 8F, Karol Wasilewski 8F, Kacper Stromidło 7A.

Reprezentację dziewcząt poprowadziła Małgorzata Stefańska, a chłopców Piotr Pawłowski.