Przedszkolaki świętują „Dzień Pieczonego Ziemniaka”

11 października dzieci z oddziału przedszkolnego z okazji „Dnia Pieczonego Ziemniaka” wybrały się do Czelina. Na miejscu czekało na nich wiele atrakcji: plac zabaw, zwierzęta, pieczone kiełbaski i ziemniaki, a także zabawy ruchowe prowadzone przez gospodarzy. W trakcie pobytu w Lapońskiej Wiosce przedszkolaki zobaczyły kozy, osiołka, strusie, daniele, kuce oraz najważniejsze – renifery. Dzieci chętnie głaskały i dokarmiały zwierzęta. Dużo radości sprawiła im przejażdżka na kucach. Wiele pozytywnych emocji wywołały także zabawy zorganizowane przez gospodarzy m.in. zbieranie ziemniaków – wykopki czy przeciąganie liny. Nie lada atrakcją dla naszych milusińskich było także spróbowanie pieczonego ziemniaka.

Dzieci wróciły z wycieczki zadowolone i uśmiechnięte.

Wychowawcy grup