Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego w oddziale przedszkolnym – „Sensoryczna zakładka do książki”

Konkurs plastyczny „Sensoryczna zakładka do książki” skierowany był do dzieci w wieku przedszkolnym od 3 do 6 lat. Jego celem było wykonanie samodzielnie lub przy niewielkiej pomocy rodziców sensorycznej zakładki do książki. Podczas wykonywania zakładek dzieci rozwijały swoją kreatywność i aktywność twórczą, miały okazję doskonalić umiejętności i zdolności plastyczne, a przede wszystkim dobrze się bawiły, angażując przy tym wszystkie zmysły. Na konkurs wpłynęło ogółem 22 prace, które wykonane zostały z wielu różnorodnych materiałów i faktur. Dzieci do tworzenia swoich prac wykorzystały min. folię bąbelkową, druciki kreatywne, brokat, patyczki, liście, koraliki, kaszę, piórka, czy filc. Wszystkie prace były bardzo pomysłowe oraz starannie wykonane. Nagrody książkowe wręczone laureatom zostały zakupione w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”.

Laureaci konkursu:

„Żabki”

 • I- Pola Matula
 • II- Michalina Wasilewska
 • III- Antonina Husak

Wyróżnienie:

 • Mieszko Stasiowski

„Motylki”

 • I- Antonina Staszak
 • II- Maya Gmiter
 • III- Filip Stasiowski

Wyróżnienie:

 • Bartosz Szmaja

 

„Biedronki”

 • I- Zofia Komorowska
 • II- Michał Kryk
 • III- Zuzanna Gładysz

Wyróżnienie:

 • Stanisław Przybyło

 

Wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.

Wychowawcy grup