„Moja ulubiona bajka”- rozstrzygnięcie konkursu

Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, nie tylko bawią i rozweselają, ale także przekazują ważne prawdy życiowe. Czytając dzieciom bajki rozwijamy ich wyobraźnię, pamięć, wzbogacamy słownictwo. Bajkowe postacie sprawiają, że świat dziecka staje się radosny i kolorowy. W oddziale przedszkolnym został zorganizowany konkurs plastyczny pt. „Moja ulubiona bajka”, którego głównym celem było rozwijanie wrażliwości artystycznej, wspieranie ekspresji twórczej dziecka oraz popularyzacja literatury dziecięcej. Na konkurs wpłynęło ogółem18 prac. Uczestnicy konkursu wykazali się dużymi zdolnościami plastycznymi, kreatywnością oraz ogromną cierpliwością przy tworzeniu swoich arcydzieł. Nagrody dla uczestników konkursu zostały ufundowane przez Radę Rodziców oraz „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”.

Laureaci:

„Biedronki”
I miejsce – Zuzanna Gładysz „Król Lew”
II miejsce – Michał Kryk „Psi patrol”
III miejsce – Cezary Jasiak „Pokemony”

„Motylki”
I miejsce – Filip Stasiowski „Muminki”
II miejsce – Antonina Stasiak „Czerwony Kapturek”
III miejsce – Nadia Kaczor „Królewna Śnieżka”

„Żabki”
I miejsce – Mieszka Stasiowski „Pinokio”
II miejsce – Pola Matula „Olaf”
III miejsce – Paweł Bodnar „Sonic”

Zwycięzcom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wychowawcy grup