Warsztaty bożonarodzeniowe u „Motylków”

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas wypełniony rodzinnym ciepłem, radością, zapachem świeżej choinki i smakowitych potraw. To czas na dekorowanie domów i wspólne kolędowanie przy świątecznym stole. 12 grudnia świąteczna atmosfera zapanowała u „Motylków”. W tym dniu odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe „Święta tuż, tuż…”, na które zostali zaproszeni najbliżsi naszych podopiecznych. Spotkanie uświetnił występ dzieci, goście wysłuchali w wykonaniu dzieci dwie kolędy „Pójdźmy wszyscy do stajenki” i „Wśród nocnej ciszy”. W czasie spotkania dzieci i ich bliscy wspólnie wykonali piękne kartki świąteczne oraz ozdoby choinkowe – gwiazdy z torebek papierowych, bombki z foremek do babeczek i kolorowe łańcuchy. Zajęcia z udziałem bliskich bardzo podobały się dzieciom i na pewno na długo pozostaną w ich pamięci. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za poświęcony czas i zaangażowanie.

Wychowawcy grupy