Młodzi Szczypiorniści Mistrzami Powiatu

W czwartek 19 stycznia w hali sportowej w Gryfinie odbył się finałowy turniej o tytuł Mistrza Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci – roczniki 2010 i młodsi. Nasza młoda reprezentacja spisała się rewelacyjnie. Na podkreślenie wagi udanego występu naszych szczypiornistów jest to, że wszyscy są z młodszych roczników. Sześciu chłopców (połowa drużyny) jest nawet o dwa lata młodszych od rywali. Ten sukces to między innymi efekt powstania od września klasy sportowej w piłce ręcznej w naszej szkole! W pierwszym meczu chłopcy wygrali z zawsze świetnie grającymi w piłkę ręczną zawodnikami ze Szkoły z Bań (dość wysoka wygrana 11:6). W meczu o złote medale zmierzyliśmy się z drużyną z SP Moryń. Mimo niezbyt szczęśliwej pierwszej połowy (przegrywaliśmy trzema bramkami) w drugiej nasi zawodnicy pokazali wielki charakter sportowy i walkę do końcowego gwizdka. Wygrana tylko jedną bramką (9:8), ale złote medale i tytuł Mistrza Powiatu wędruje do naszej szkoły – GRATULACJE!
Skład złotej drużyny, która zagrała pod opieką Grzegorza Gniazdowskiego: Stefan Ból 4G, Igor Dąbrowski 4G, Tomasz Nowak 4G, Maksymilian Piechocki 4G, Władysław Sadłowski 4G, Aleksander Wąsik 4G, Daniel Rembecki 5A, Bartosz Sowa 5A, Karol Wójcik 5A, Alan Nowak 5B, Cyprian Prusak 5B, Stanisław Suchecki 5D.