Młodsi koszykarze Mistrzami Powiatu

Kolejny dzień rozgrywek koszykarskich. Tym razem o tytuł Mistrza Powiatu w ramach Igrzysk Dzieci zagrali chłopcy. W turnieju wzięły udział cztery najlepsze reprezentacje w powiecie: SP Banie, SP nr 2 Chojna SP nr 1 Gryfino i SP nr 3. Nasi koszykarze spisali się równie dobrze jak dziewczęta. W pierwszym meczu z SP nr 2 z Chojny chłopcy zagrali rewelacyjnie w obronie kończąc skutecznie wyprowadzane kontry. W drugim meczu, już o złote medale, z SP nr 1 z Gryfina również podstawą zwycięstwa była skuteczna obrona. Kolejna wyraźna wygrana – złote medale i tytuł Mistrza Powiatu zostaje w naszej szkole! Drużynę poprowadził Piotr Pawłowski w składzie:
Marco Bianchi 6E, Stanisław Kadłubek 6A, Adrian Kurzydlak 6A, Bartosz Muc 6A, Jarosław Olszański 6A, Mateusz Pawlik 6A, Jakub Wojciechowski 6A, Pascal Sawaryn 6A, Wiktor Kowalski 6E, Filip Lewandowski 6E, Jakub Lewandowski 6E, Emilian Pieniążek 6E, Franciszek Zamolski 6E.
Wyniki meczów:
SP nr 3 Gryfino – SP nr 2 Chojna 40 : 8
SP nr 3 Gryfino – SP nr 1 Gryfino 36 : 17