Ponownie cztery razy złoto w Mistrzostwach Powiatu

W środę 29 marca do rywalizacji o medale Mistrzostw Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych stanęły lekkoatletki i lekkoatleci. Mamy powtórkę sukcesu z koszykówki. Wszystkie cztery drużyny spisały się rewelacyjnie i we wszystkich czterech kategoriach „zgarnęliśmy” złote medale! W ramach Igrzysk Dzieci zespoły składały się z ośmiu zawodniczek lub zawodników, a w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej po cztery zawodniczki lub czterech zawodników. Lekkoatletki i lekkoatleci zdobyli cztery Tytuły Mistrzów Powiatu oraz oczywiście awans do Finału Wojewódzkiego – Gratulacje!
Reprezentacje poprowadzili: Anna Pawłowska, Małgorzata Stefańska i Piotr Pawłowski.
Igrzyska Dzieci – Dziewczęta: Milena Droździel 4G, Oliwia Mizińska 4G, Natalia Wójcik 4G, Zofia Świątek 4E, Alicja Otto 5C, Nikola Bartocha 5B, Martyna Andrych 6A, Jagoda Podworska 7A, Maja Golisowicz 5B.

Igrzyska Dzieci – Chłopcy: Szymon Prokowski 4F, Karol Jonasik 4F, Kamil Pokorski 4G, Filip Trzetrzyński 4G, Filip Plis 5D, Wiktor Kowalski 6E, Jakub Lewandowski 6E, Krzysztof Zieliński 6A.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Dziewczęta: Liwia Babińska 8E, Oliwia Gralińska 8A, Sylwia Kaliciak 8E, Amelia Wiśniewska 8F, Julia Juzyszyn 8E.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Chłopcy: Maciej Kowalewski 8D, Mateusz Minkwitz 8C, Kacper Stromidło 7A, Karol Wasilewski 8F, Kamil Minkwitz 8C, Igor Stołecki 8F.