Wycieczka do Teatru Lalek „Pleciuga” w Szczecinie

27 marca przypada Międzynarodowy Dzień Teatru z tej okazji Żabki, Motylki i Biedroneczki celebrowały dzień teatru, jak na prawdziwych małych widzów przystało.

30 marca dzieci z oddziału przedszkolnego wyruszyły na wycieczkę do Teatru Lalek Pleciuga w Szczecinie. Dzieci obejrzały spektakl pt. „Tymoteusz i Psiuńcio”. Spektakl przedstawiał losy małego i rezolutnego Misia Tymoteusza, który otrzymał od Taty wyjątkowo ważne zadanie. Perypetie Tymoteusza przestawione były w bardzo przyjaznej atmosferze a cała inscenizacja wywarła na dzieciach ogromne wrażenie.

Na zakończenie spotkania każda z grup przedszkolnych wykonała pamiątkowe zdjęcia przy gablotach z dekoracjami zdobiącymi główny korytarz teatru.

Wychowawcy grup