Bezpłatne webinary nt. mediów cyfrowych w domu i w szkole

Szanowni Rodzice! Centrum Edukacji Medialnej serdecznie zaprasza do udziału w dwóch ciekawych i praktycznych webinarach, które pomogą lepiej zrozumieć i wykorzystywać media cyfrowe w domu oraz w szkole. Odbędą się one w następujących terminach:

• 20.04.2023r. godz. 17:00 -18:00 bezpłatny webinar pt. #MEDIAchallenge: praktycznie o fact-checkingu, w którym dr Anna Kalinowska-Balcerzak, kulturoznawca, badaczka społeczno-kulturowa oraz dr Bartłomiej Balcerzak, ekspert z zakresu uczenia maszynowego zaprezentują popularne sposoby weryfikacji informacji.
  • 27.04.2023r. godz. 17:00 -18:00bezpłatny webinar pt. #MEDIAchallenge: cyfrowa rzeczywistość a edukacja medialna w rodzinie, w którym dr hab. Agnieszka Iwanicka, pedagog i medioznawczyni z Zakładu Edukacji Medialnej na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odpowie na pytanie, czy współcześnie można wychować dziecko bez udziału mediów cyfrowych?

Formularze rejestracyjne do obu wydarzeń znajdują się na stronie: https://cempolska.pl/konferencje.

Zachęcamy do udziału!