Zbiórka książek- podziękowanie

W oddziale przedszkolnym i klasach I-III została przeprowadzona zbiórka książek dla dzieci przebywających na oddziałach szpitalnych SPSZOZ „Zdroje”. Zebrane książki zostały przekazane do biblioteki Zespołu Szkół Szpitalnych. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za przekazane książki.

Podziękowanie

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie-pacjenci Zespołu Szkół Szpitalnych pragną wyrazić serdeczne podziękowania za podarowanie pięknych książeczek dla młodszych czytelników. Książki spełniają bardzo ważną role, pomagają hospitalizowanym dzieciom oderwać swoje myśli od choroby i pobytu w szpitalu. Dziękujemy za dar serca, szlachetną inicjatywę i wspaniałomyślność.

Z poważaniem

Dyrektor Zespołu Szkół Szpitalnych mgr Justyna Krakowiak-Misiuna

 

Agnieszka Pomykała