Piłkarze na dziewiątym miejscu w województwie

We wtorek 16 maja nasi młodsi piłkarze wzięli udział w Ćwierćfinałach Mistrzostw Województwa w Piłce Nożnej Chłopców. Drużyna z roczników 2010 i młodszych zagrała świetne zawody. Mimo braku awansu do kolejnego szczebla rozgrywek chłopcy mogą być zadowoleni ze swojej gry. Zajmując trzecie miejsce w turnieju zostali sklasyfikowani ostatecznie na dziewiątym miejscu w województwie. Dowodem doskonałej postawy naszych zawodników jest to, że w ostatnim meczu z Mistrzem Ćwierćfinałów wygrali 3:0. Dało to naszej drużynie taką samą ilość punktów, co druga reprezentacja, ale o miejscu dającym awans zdecydował bezpośredni pojedynek – niestety przegrany. Mimo to chłopcom należą się w pełni wielkie brawa!

Wyniki meczów naszej drużyny:

SP 3 Gryfino – SP nr 8 Police 0 : 0

SP 3 Gryfino – SP nr 3 Dębno 0 : 2

SP 3 Gryfino – SP Kłodzino  2 : 1

SP 3 Gryfino – SP Salezjanie 3 : 0

 

Reprezentacja zagrała pod opieką Piotra Pawłowskiego w składzie: Stanisław Kadłubek 6A, Marco Bianchi 6E, Mikołaj Kowalski 6E, Wiktor Kowalski 6E, Jakub Lewandowski 6E, Emilian Pieniążek 6E, Franciszek Zamolski 6E, Ksawery Chojniak 6D, Hubert Kowalkowski 6D.