Maja zdobyła srebrny medal w Finale Krajowym Czwartków Lekkoatletycznych.

W Łodzi w dniach 17-18.06.2023 r odbył się Ogólnopolski Finał Krajowy Czwartków Lekkoatletycznych. Z naszej szkoły zakwalifikowało się pięć naszych uczennic i jeden uczeń. Wspaniale zaprezentowała się Maja Golisowicz z klasy 5B, zajmując 2 miejsce w finale biegu na 60 m (poprawiła swoją życiówkę i uzyskała czas 8.43s), zdobyła tym samym srebrny medal. Wielkie gratulacje! Pozostali nasi reprezentanci zajęli miejsca:
Milena Droździel 4G w biegu na 600 m zajęła 17 pozycję, Alicja Otto 5C uplasowała się w biegu na 300 m na 20 miejscu, Maciej Kwiecień-Izdebski 5D ukończył bieg na 60 m na 29 miejscu i Nikola Bartocha 5B wywalczyła w biegu na 600 m 40 lokatę.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy!
Na zdjęciu Maja Golisowicz i legenda polskiego sprintu Marian Woronin – Wicemistrz Olimpijski.