Trzy medale lekkoatletek i lekkoatletów w Mistrzostwach Powiatu.

W czwartek 12 października odbył się Finał Powiatowy w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
Rywalizacja przebiegała osobno dla dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci (rocznik 2011 i młodsi) i Igrzysk Młodzieży Szkolnej (roczniki 2009 i 2010). Do rywalizacji stanęły nasze cztery reprezentacje.
To były bardzo udane zawody. Zdobyliśmy trzy medale w tym dwa złote i jeden srebrny – Gratulacje!
Tytuły Mistrzów Powiatu i awans do ścisłego finału województwa wywalczyły młodsze dziewczęta i starsi chłopcy. Wicemistrzostwo Powiatu ,,wybiegała” drużyna starszych dziewcząt, a młodsi chłopcy zakończyli rywalizację na szóstym miejscu. Drużyny poprowadziła Anna Pawłowska.
Mistrzynie Powiatu pobiegły w składzie: Milena Droździel 5G, Alicja Czyleko 5G, Grzegorska Julia 5G, Oliwia Mizińska 5G, Alicja Otto 6C, Nikola Bartocha 6B, Wiktoria Grzegorska 6B,
Mistrzowie Powiatu: Franciszek Zamolski 7E, Emilian Pieniążek 7E, Jakub Lewandowski 7E, Filip Rozworski 7C, Krzysztof Zieliński 7A, Mateusz Pawlik 7A,
Wicemistrzynie Powiatu: Martyna Andrych 7A, Marta Burdzy 7C, Julia Miler 7C, Victoria Zarzycka 7D, Hanna Cieśla 7E, Jagoda Podworska 8A.
Młodsi chłopcy pobiegli w składzie: Patryk Gólcz 6C, Filip Plis 6D, Maciej Kwiecień-Izdebski 6D, Jakub Serwin 6D, Kamil Pokorski 5G, Wiktor Miliński 5C, Marcel Ragan 4F.