Dwa złote i jeden brązowy medal w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym.

W czwartek i piątek (9-10 listopada) odbyły się dwa turnieje Finałowe Mistrzostw Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. W czwartek reprezentacje szkół rywalizowały w ramach Igrzysk Dzieci. Nasze tenisistki po trzech zaciętych i wyrównanych pojedynkach zostały sklasyfikowane na pierwszym miejscu! Obroniony Tytuł Mistrzyń Powiatu z poprzedniego roku – GRATULACJE! Złote medale i awans do Ćwierćfinałów Województwa. Złote medalistki: Milena Droździel 5G i Julia Grzegorska 5G. Wśród chłopców o złote medale walczyły reprezentacje z sześciu szkół. Nasi młodzi tenisiści są z piątej i czwartej klasy, a w Igrzyskach Dzieci mogą rywalizować również uczniowie z klas szóstych. Jest to, więc przyszłościowa drużyna. Po rozegraniu czterech meczów chłopcy zdobyli trzecie miejsce i brązowe medale – BRAWO! Skład drużyny: Marcel Ragan 4F i Stefan Ból 5G.


W piątek do rywalizacji w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej stanęły reprezentacje siedmiu szkół. Turniej był również udany dla naszych dziewcząt. Starsze tenisistki w ślad za młodszymi wywalczyły złote medale – Tytuł Mistrzyń Powiatu i oczywiście awans do Ćwierćfinałów Mistrzostw Województwa. Skład złotych medalistek: Maja Zygadlik 7A, Martyna Juszko 7A, Victoria Zarzycka 7D.

Chłopcy w składzie – Filip Łyczkowski 7C, Franciszek Zamolski 7E – po dość wyrównanych meczach sklasyfikowani zostali na piątym miejscu. Brawa i Gratulacje dla wszystkich zawodniczek i zawodników.