Bożonarodzeniowe warsztaty…

Świąteczny czas jest zdecydowanie naszym ulubionym. Ubrana przez dzieci choinka, kolorowe lampki zdobiące sale oraz mnóstwo zimowych dekoracji wprowadza wszystkich w niesamowitą atmosferę.
Szczególnie magią Świąt cieszą się warsztaty z rodzicami. To czas, w którym dorośli odrywają się od rutyny dnia codziennego, zatrzymują w teraźniejszości i poświęcają uwagę swoim pociechom.
W roku 2023 razem z rodzicami dzieci z grupy Biedronki spędziliśmy wesoły czas.
Maluszki powitały rodziców piosenką pt. „Mikołaju, chodź” , co wywołało uśmiech na twarzach wszystkich gości.
Po występie przy dźwiękach znanych kolęd ozdobiliśmy pyszne pierniczki, które przygotowała jedna z mam za co serdecznie dziękujemy.
Cudowne popołudnie zakończyło wykonanie papierowej gwiazdy, która robi wrażenie , jest efektowna i stanowi doskonałą ozdobę .
Obiecaliśmy sobie, że tegoroczne warsztaty odbędą się przy wspólnym lepieniu pierogów .
Korzystając z okazji życzę każdemu z państwa wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2024.
Wychowawca grupy.