Młodsze koszykarki i koszykarze z awansem do Mistrzostw Powiatu.

We wtorek 13 lutego w ramach Igrzysk Dzieci odbył się Turniej Eliminacyjny do Mistrzostw Powiatu w Koszykówce. Zawody odbyły się w naszej sali sportowej. Do walki o awans stanęły trzy zespoły dziewcząt: SP Gardno, SP nr 1 Gryfino i SP nr 3. W rywalizacji chłopców wzięły udział tylko dwie drużyny obie z Gryfina: SP nr 1 i SP nr 3. Nasze reprezentacje udowodniły, że koszykówka w naszej szkole jest na wysokim poziomie. Dziewczęta pewnie wygrały dwa mecze, a chłopcy swoje spotkanie również zakończyli z dużą przewagą punktową – GRATULACJE! Trzymamy kciuki za udany turniej finałowy i liczymy na medale.
Drużynę dziewcząt poprowadził Dariusz Żołnowski, a chłopców Piotr Pawłowski.
Skład drużyny dziewcząt: Karina Cichewicz 5B, Pola Knop 5B, Mariia Koriienko 5B, Małgorzata Solecka 5B, Alicja Czyleko 5G, Hanna Janicka 5G, Aleksandra Karbowska 5G, Gabriela Lisiecka 5G, Oliwia Mizińska 5G, Zuzanna Stefańska 5G, Nikola Bartocha 6B, Helena Górecka 6E, Nelly Elsavy 6E.
Skład reprezentacji chłopców: Marcel Stromidło 5A, Antoni Urbański 5F, Stefan Ból 5G, Igor Dąbrowski 5G, Tomasz Nowak 5G, Maksymilian Piechocki 5G, Kamil Pokorski 5G, Władysław Sadłowski 5G, Filip Trzetrzyński 5G, Aleksander Wąsik 5g, Maksymilian Plombon 6D, Stanisław Suchecki 6D, Antoni Chmielewski 6E.

Wyniki meczów dziewcząt:
SP nr 3 Gryfino – SP Gardno 56 : 2
SP nr 3 Gryfino – SP nr 1 Gryfino 42 : 18
Wynik meczu chłopców:
SP nr 3 Gryfino – SP nr 1 Gryfino 38 : 20