Konkurs „Sensoryczny Alfabet”

Z przyjemnością informujemy, że 15.03.2024r został rozstrzygnięty przedszkolny konkurs plastyczno-techniczny pt. „Sensoryczny Alfabet”. Celem konkursu, oprócz rozwijania kreatywności i rozbudzania aktywności poznawczej dzieci było także wspieranie twórczych form spędzania czasu wolnego wraz z rodzicami oraz rozwijanie kompetencji osobistych i społecznych u dzieci.

Konkurs skierowany był do dzieci z grupy wiekowej 5 i 6 latków.

Do konkursu zgłoszonych zostało 5 prac, wszystkie wykazywały się pomysłowością i starannym wykonaniem.

Laureaci konkursu :

  1. Bartosz Szmaja – grupa Motylki
  2. Antonina Staszak – grupa Motylki
  3. Pola Matula – grupa Żabki

Wyróżnienie:

Antonina Husak – grupa Żabki

 

Za udział

Szymon Foksowicz – grupa Żabki

 

Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne gratulacje !

 

Wychowawcy grup przedszkolnych