Piłkarze ręczni również na trzynastym miejscu w województwie

W piątek 22 marca chłopcy z roczników 2009 i 2010 wyjechali do Szczecina na eliminacyjny turniej piłki ręcznej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach wzięły udział cztery najlepsze drużyny z powiatów: szczecińskiego – SP 55 Szczecin, myśliborskiego – SP3 Dębno, pyrzyckiego – SP z OI Pyrzyce i gryfińskiego – SP3 Gryfino. Turniej, jak zwykle został rozegrany systemem ,,każdy z każdym”. Po rozegraniu trzech meczów, niestety przegranych przez naszą reprezentację, zostaliśmy sklasyfikowani na trzynastym miejscu w województwie. To może nie jest satysfakcjonujący wynik, ale nasi starsi chłopcy nie grają zwykle w piłkę ręczną, więc to jednak dobry wynik. Gratulacje za występ i grę! Drużyna wystąpiła pod opieką Anny Pawłowskiej w składzie: Stanisław Kadłubek 7A, Mateusz Pawlik 7A, Tomasz Szkudlar 7A, Filip Łyczkowski 7C, Borys Żurawski 7E, Jakub Lewandowski 7E, Wiktor Młyńczyk 7E, Emilian Pieniążek 7E, Franciszek Zamolski 7E.