Awans dwóch reprezentacji do Finału Wojewódzkiego o Puchar Tymbarku

We wtorek na stadionie miejskim w Gryfinie odbył się turniej eliminacyjny o Puchar Tymbarku w piłce nożnej. W zawodach wzięło udział łącznie 12 drużyn: w młodszej kategorii (klasy 1-3) cztery zespoły, a w kategorii klas 4-5 osiem drużyn. Nasze reprezentacje spisały się świetnie. Młodsi piłkarze wygrali wyraźnie swój turniej uzyskując awans do dalszych rozgrywek. W starszej kategorii wystawiliśmy dwie drużyny. Jedna zajęła trzecie miejsce w grupie, a druga wygrała cały turniej uzyskując awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Szczecinku. Gratulacje dla wszystkich piłkarzy i trzymamy kciuki za udany występ obu naszych reprezentacji w Finale Wojewódzkim o Puchar Tymbarku!
Drużyna z klas 1- 3 zagrała w składzie: Nikodem Bartocha 1C, Alan Dąbkowski 2A, Oskar Miliński 2B, Krystian Luchciński 2C, Maciej Berdzik 2E, Natan Sikora 2D, Jakub Mitura 3B, Bartek Klisowski 3C, Stanisław Wirski 3D, Patryk Kaliciak 3E.
W starszej kategorii reprezentowali nas: Aleks Fabiniak 4A, Filip Kowalski 4A, Szymon Wiśniowski 4A, Piotr Szabałkin 4C, Alan Kowalski 4D, Mateusz Adadyński 4F, Axel Andrejczyk 4F, Bartosz Bodnar 4F, Szymon Gnap 4F, Marcel Gogól 4F, Stanisław Kruk 4F, Franciszek Lewandowski 4F, Daniel Węgierski 4F, Filip Wilczyński 4F, Wiktor Miliński 5C, Olaf Koczan 5D.