Drużyna piłkarzy w najlepszej ósemce województwa!

We wtorek 7 maja odbył się turniej eliminacyjny do Mistrzostw Województwa w Piłce Nożnej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Był to już ćwierćfinał, w którym spotykają się mistrzowie z pięciu powiatów. Na zawody dojechały jednak tylko trzy drużyny: gospodarze SP nr 8 Police, SP nr 3 Myślibórz oraz SP nr 3 Gryfino. Turniej rozegraliśmy systemem „każdy z każdym”. W pierwszym meczu nasi przeciwnicy zremisowali ze sobą 1:1. W drugim meczu zagraliśmy z Policami. Świetny początek i dość szybkie prowadzeni 3:0. W drugiej części meczu chłopcy kontrolowali mecz, który zakończył się zwycięstwem 4 : 2. Ta wygrana dała już chłopcom pewny awans do najlepszej ósemki województwa. I stąd może rozluźnienie w ostatnim meczu z Myśliborzem – przegrana 0 : 5.
Gratulacje za awans do Półfinałów Mistrzostw Województwa.
Nasz zespół wystąpił pod opieką Dariusza Żołnowskiego w składzie: Mateusz Pawlik 7A, Stanisław Kadłubek 7A, Jakub Brzuskiewicz 7C, Filip Łyczkowski 7C, Filip Rozworski 7C, Ksawery Chojniak 7D, Marco Bianchi 7E, Mikołaj Kowalski 7E, Jakub Lewandowski 7E, Franciszek Zamolski 7E.