Złoto i dwa srebrne medale w Mistrzostwach Powiatu w wielobojach lekkoatletycznych

W środę 22.05.2024 r w Moryniu nasze cztery reprezentacje rywalizowały w Finale Powiatowym w Drużynowym Czwórboju Lekkoatletycznym i Drużynowym Trójboju Lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Dzieci. Najlepiej wypadły dziewczęta w czwórboju zajmując 1 miejsce i kwalifikując się do rozgrywek wojewódzkich. Chłopcy zarówno w czwórboju jak i w trójboju zajęli 2 miejsca zdobywając srebrne medale. Młodsze lekkoatletki w trójboju zajęły 5 miejsce. Opiekunami drużyn były Anna Pawłowska i Małgorzata Stefańska.
Złote medalistki Mistrzostw Powiatu: Maja Golisowicz 6B, Nikola Bartocha 6B, Milena Droździel 5G, Alicja Czyleko 5G, Hanna Janicka 5G, Julia Grzegorska 5G.
Skład srebrnej drużyny chłopców w czwórboju: Filip Serafin 6C, Filip Plis 6D, Maciej Kwiecień-Izdebski 6D, Mateusz Kałucki 6E, Antoni Chmielewski 6E, Wiktor Miliński 5C.
Skład srebrnej drużyny chłopców w trójboju:
Bartosz Bodnar 4F, Daniel Węgierski 4F, Stanisław Kruk 4F, Marcel Ragan 4F, Filip Wilczyński 4F.
Skład dziewcząt w trójboju: Lena Rodykow 4A, Pola Podsiadły 4A, Natalia Szura 4C, Apilinaria Kovalchuk 4D, Julia Grabowska 4E.