Trzy razy szóste miejsce w Finale Wojewódzkim Festiwalu Sztafet

W czwartek 13 czerwca odbyły się ostatnie zawody sportowe w tym roku szkolnym. Do Świnoujścia na Finał Wojewódzki Festiwalu Sztafet pojechały cztery nasze reprezentacje, które walczyły o jak najlepsze miejsca. Na 6 miejscu uplasowały się 3 nasze sztafety: 4 x 100 m chłopców, sztafeta szwedzka dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci i sztafeta 4 x 100 m dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Chłopcy w tej kategorii wiekowej (klasy 7-8) zakończyli rywalizację w sztafecie olimpijskiej na 11 miejscu. Składy drużyn: chłopcy 4 x 100 m w ID – Karol Wójcik 6a, Jakub Serwin 6d, Maciej Kwiecień-lzdebski 6d, Patryk Gólcz 6c, Wiktor Miliński 5c. Sztafeta szwedzka dziewcząt w ID – Alicja Czyleko 5g, Zofia Świątek 5e, Maja Golisowicz 6b, Milena Droździel 5g, Alicja Otto 6c. Sztafeta 4×100 m w IMS – Marta Burdzy 7c, Victoria Zarzycka 7d, Oliwia Pierzyńska 7d, Amelia Damięcka 8a, Magdalena Szkudlar 8a. Sztafeta Olimpijska chłopców w IMS – Jakub Kakuła 8a, Filip Rozworski 7c, Franciszek Zamolski 7e, Krzysztof Zieliński 7a.
Sztafety przygotowały Anna Pawłowska i Małgorzata Stefańska.