Klasa 1a świętowała Dzień Mamy i Taty

W środę, 12 czerwca, uczniowie klasy 1a wystąpili z okazji Dnia Mamy i Taty. Wydarzenie zostało starannie przygotowane przez wychowawczynię, panią Anitę Przybył-Konopkę, oraz nauczyciela współorganizującego, panią Agatę Cieciuch. Dzieci z wielkim zaangażowaniem zaprezentowały program artystyczny, który rozpoczął się od pełnych ciepła wierszyków i piosenek dedykowanych ukochanym rodzicom.  Kolorowe stroje, piękna muzyka i radość widoczna na twarzach dzieci sprawiły, że występ ten na długo pozostanie w pamięci rodziców.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za obecność i wsparcie oraz gratulujemy naszym uczniom za ich wspaniałe występy.

Przedstawienie zrealizowane i nagrane przy pomocy narzędzi z programu Laboratoria Przyszłości.