Mistrzostwa Szkoły w Koszykówce

W środę 19 czerwca odbył się turniej o Mistrzostwo Szkoły drużyn mieszanych (dziewczęta i chłopcy). Zabawa rozpoczęła się już od 8.30 i trwała aż do 13.00. Mimo, że dziewczęta i chłopcy rywalizowali o Mistrzostwo Szkoły, to atmosfera i zasady Fair-Play jakie zaprezentowali zawodnicy i zawodniczki zrobiły na organizatorach duże wrażenie! Nie było żadnych kłótni ani złośliwości, a była przede wszystkim świetna zabawa. Do zawodów zgłosiło siedem drużyn z wymyślonymi przez siebie nazwami. Koszykarki i koszykarze zagrali eliminacje w grupach, a później półfinały i finały o miejsca. Gratulujemy wszystkim uczestnikom dobrej gry i fajnej zabawy. Turniej zorganizował i przeprowadził Piotr Pawłowski. Pierwsze miejsce zajęła drużyna – Skrzaty Pascala w składzie: Pascal Sawaryn 7A, Damian Mielewczyk 7A, Bartosz Muc 7A, Mateusz Pawlik 7A, Maciek Walas 7A, Magdalena Szkudlar 7A, Martyna Andrych 7A.
Drugie miejsce zajęła drużyna – Piłeczki w składzie: Jarosław Olszański 7A, Wiktor Judziński 7A, Adrian Kurzydlak 7A, Marcel Stromidło 5A, Krystian Szmaja 7C, Aleksandra Stawicka 7C, Marta Burdzy 7C. Trzecie miejsce drużyna – Czachy w składzie: Marco Bianchi 7E, Franek Zamolski 7E, Kuba Lewandowski 7E, Filip Lewandowski 7E, Hania Cieśla 7E.
Czwarte miejsce – Wiewiórki w składzie: Antek Chmielewski 6E, Petro Matsopa 7A, Patryk Puszka 6B, Helena Górecka 6E, Victoria Zarzycka 7D,
Oliwia Pierzyńska 7D, Nelly Elsavy 6E.